Nikdo není online
Do týdne nás opustí: Kejn
Nově příchozí:   Dachius    Jajda    Deni0202  

Dobráci od Kosti 15.12.07 Ostrava, Hudební bazar.

 • Napsal: Harmonika
 • Vydáno: 12. 01. 2008
 • Přečteno: 3267x

  Článek napsal a zaslal Špony. Nijak jsem do textu nezasahoval, neb si to nezaslouží. Což ostatně uvidíte. Krleš Harmonika

 • Dozvěděl jsem se o koncertu z www stránek HAAFu z rubriky ?Kde se fouká? a to je moc dobře, že to takhle funguje, jináč bych totiž seděl doma!
  Přes pokec na HAAFu sem se domluvil z Emilem že se stavím i s nástrojema.
  Koncert byl pojat ve velkém stylu, protože se jednalo o oslavu Kosťových narozenin hudbou.
  Když jsem přišel cca 20,30 hodin už hrála kapela BEBECHY. Je to taková bluesárna. Docela jim to šlapalo i přes hendykep, kterým byla absence jakéhokoliv hráče na foukací harmoniku.
  Je to taková sebranka zkušených muzikantů, kterou dobře uvedl frontman kapely slovy: mladé jsme vyhodili a nabrali jsme staré.
  Po tomto asi hodinovém zahájení si přišel zazpívat oslavenec Kosťa za doprovodu své kapely DOBRÁCI OD KOSTI.
  V této sestavě se postupně střídali různí Ostravští hudebníci kteří okořenili tuto akci svými sqělými výkony. Namátkou uvedu Radka Pastrňáka - kytara, Milana Straku ? klarinet..
  Vše měl pevně pod kontrolou Emil, který jemně foukačkou řídil kdo kdy nastoupí na sólo a přitom se u své harmoniky vůbec neulíval. Na kombíčku ve spolupráci s Shure Green Bullet měl nastavený dobře znějící bluesový zvuk který se v plejádě sól ostatních nástrojů výborně prosazoval.
  Když se večer blížil ke konci, mávnul Emil na mně, abych to tam taky pomohl rozfoukat ? i když saxofonem. Takže jsme si poprvé s Emilem společně zahráli na pódiových prknech.
  A nejen to. Kdo se dobře podívá na fotku musí si všimnout, že vzorně reprezentujeme HAAF, protože svorně oba vystupujem v Čejetickém HAAFovském triku.

  trika
  ... propagace musí být ...


  Po chvilce hraní se k podiu přiblížil nadšený divák se slovy: ?Ty hraješ jak bůh!? Tož sem naň ho chvilu hleděl a pak mě napadlo poodstoupit. Takže jsem se ujistil, že to opravdu patřilo vedle stojícímu kytaristovi Luďku Černému!
  Který mimochodem hrál perfekně i podle mého názoru.
  Takže podle pravidla: ?největší hvězdy vždy nakonec večera? jsme to po několika kouscích slavnostně zabalili. (toš to sem musél napsáť, to dá rozům:-)
  Ještě jsme chvíli pokecali o všem možném, například jak je to krásné hrát na lampové aparáty, a že lampa je lampa a mulťáky včetně mého PODa že jsou na prd atdatd.
  Tak co říct závěrem? Jen víc takových vydařených akcí! Máte smůlu, kdo jste tam nebyl.
  S foukačkářským pozdravem dobrého fouknutí (si) Zdeněk Šponar

   


   

  [Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 15] 1 2 3 4 5

  Počet komentářů: 0  |  Přidat komentář  |  Odeslat e-mailem  |  Vytisknout

  Úvodní stránka | Nahoru | Zpět | Vpřed | Přidat k oblíbeným
  Web je postaven na enginu phpRS
  (c) 2007 Maxihaf a spol