Nikdo není online
Nově příchozí:   Bob a friend    Anička     JaM  

Valná hromada 2008

 • Napsal: Maxihaf
 • Vydáno: 25. 03. 2008
 • Přečteno: 3173x

  Na březnovém srazu v Zábřehu na Moravě proběhla ustavující Valná hromada naší asociace. Valná hromada byla usnášeníschopná, protože tuto úpravu (VH tvoří členové, kteří se dostavili) jsme podali na MV a byla MV schválena. Zde máte k nahlédnutí zápis z průběhu. Přítomní (abecedně): Beňa (Olomouc), Crazy (Zarosice), Emil (Frýdek-Místek), E-one (Praha), Hugo (Ostrava), Charlie (Krnov), Jarda (Zábřeh na Moravě), Kandy (Zlín), Láďa (Bystřice nad Pernštejnem), Lerak (Neveklov), Lup (Písek), Maxihaf (Příbram), Mira (Šternberk), Mirafuk (Zlín), Old Sweet (Velešín), Pouquer (Praha), San Jose (Brno), Sirka (Žatec), Šponymusic (Frýdek-Místek), Tomáš (Dašice - Pardubice).

  1. Úprava stanov, resp. schválení současné verze: byly předneseny změny stanov a VH schválila znění stanov.
  2. Doplnění Rady o Old Sweata a San Joseho: přijato VH, oba souhlasí. Byli schváleni také dosavadní členové rady.
  3. Oblastní zástupci: byly předneseny návrhy na oblastní zástupce asociace pro pořádání akcí: Emil (sever Moravy), San Jose (Jih a Brno), Slowy (Praha). Zástupci byli představeni na VH a určeni Radou. Rada v případě problémů může zástupce i odvolat, případně jmenovat nové.
  4. Byla schválena výše členských příspěvků pro rok 2009: Maxihaf navrhl 200,- Kč, účastníci Valné hromady dali protinávrh na 300,- Kč a tato částka byla schválena.
  5. Bylo oznámeno usnesení rady ohledně osobní prezentace členů: člen má nárok na
   • svůj profil a případně na odkaz na svoje stránky z profilu, pokud si tam tento odkaz umístí
   • na jednu vlastní nahrávku v hitparádě, splňuje-li nahrávka pravidla pro umístění
   • na svoje koncerty a vystoupení v "Kde se fouká".
  6. Bylo oznámeno usnesení rady ohledně komerce, reklamy a finančních operací uvnitř asociace:
   1. členové pro asociaci pracují zadarmo, ať už se jedná o články, taby, výuku na stránkách, práce redaktorů ... atd. Dojde-li k prokazatelným nákladům při zajišťování akcí (byl-li dotyčný tím pověřen), například projetý benzín, nutné náklady spojené s chodem asociace, atd., bude mu to uhrazeno proti potvrzení z pokladny asociace a po schválení radou.
   2. Pokud chce kdokoliv (včetně členů) zviditelnit na našich stránkách, nemá na to automatické právo, ale podá si žádost (např. mailem) komukoliv z rady k posouzení.
    1. Pokud je to činnost nová, přínosná a související s foukací harmonikou, může Rada zvážit grátis po omezenou dobu upoutávku na novinku. Následně je novinka převedena do příslušné sekce.
    2. Jinak je možno umístit komukoliv placenou upoutávku na dobu a za cenu podle smlouvy. Lze umístit banner obvyklého formátu na našich stránkách, tedy 120 (š) x90 (v) px, za umístění zaplatí žadatel částku, kterou sám navrhne, podrobnosti sdělí některému z členů rady mailem. Rada buď reklamu schválí, nebo ne. Nemusí jít také o finanční částku, ale o jinou protislužbu pro asociaci. Vše je na zvážení rady. Při placené reklamě nemusí jít o věc související s foukacími harmonikami.
    3. Akce (WS, výuka, dílny, festivaly atd.): akce pořádané asociací (a pod její hlavičkou) finančně procházejí také pokladou asociace. Mají ovšem také nárok na reklamu na svých stránkách. Naopak akce pořádané jednotlivcem, byť by to byl člen, podléhají pravidlům o reklamě a komerci, nemají nárok na automatické zviditelnění na stránkách a hradí je pořadatel. Nebudou k nim ani zakládána témata v diskuzi.
  7. Diskuze není určena k inzerci a nebudou v ní otevírána témata pro anoncování soukromých aktivit. Porušení tohoto pravidla lze sankcionovat například znemožněním přístupu do diskuze nebo na stránky obecně.
  8. Pokec je možné jednorázově využít k upozornění např. na novinku týkající se foukací harmoniky (např. blížící se akce, vystoupení, workshop) i u soukromých akcí. Nesmí jít ale o tapetování (kopírování a opakované vkládání téhož příspěvku v krátkých časových intervalech).
  9. Web je jen místem, kde se členové asociace schází. Není jejím majetkem. Dodržování pravidel hlídá admin. V případě sporu má admin vždy poslední slovo a může uplatňovat sankce, aniž by se musel zodpovídat.
  10. Hafoy 2007: Na návrh E-ona bylo provedeno ocenění "Hafoy 2007" - tedy ocenění člena, který byl v uplynulém roce největším přínosem. VH zvolila Old Sweata.

   
  Související články:
  Valná hromada 2013 (27.10.2013)
  Valná hromada 2012 (10.11.2012)
  Valná hromada 2011 (06.06.2011)
  HarmonicaFest 2009 (02.03.2009)
  HarmonicaFest 2008 (26.08.2008)
  Harmonica fest 2008 (10.02.2008)
  Zamyšlení po 1. festivalu (30.07.2007)
  Foukačkový festival Czech Dech 2007 (06.06.2007)

  [Akt. známka: 2,76 / Počet hlasů: 21] 1 2 3 4 5

  Počet komentářů: 0  |  Přidat komentář  |  Odeslat e-mailem  |  Vytisknout

  Úvodní stránka | Nahoru | Zpět | Vpřed | Přidat k oblíbeným
  Web je postaven na enginu phpRS
  (c) 2007 Maxihaf a spol