Nikdo není online
Nově příchozí:   Baladar    Jack0880    krninsky  

FAQ - často kladené otázky

 1. I přesto, že jsem se zaregistroval, mám přístup jen k části informací. Odborné články a odbornou diskuzi mám nepřístupné.
  Pouhá registrace ještě neznamená členství v asociaci. Čtení a přispívání do odborné diskuze a článků je přístupné jen pro členy. Po registraci je možno prohlížet všeobecné články (jak bylo na srazu atp.) a všeobecnou diskuzi.
 2. Jak se stanu členem asociace?
  Členem asociace se může stát každý po zaplacení členského příspěvku 300,-Kč na celý kalendářní rok. Jak zaplatit se dozvíte po zaregistrování a následném přihlášení. Pod přihlašovacím okénkem se Vám objeví odkaz "Členské příspěvky". Po rozkliknutí se objeví informace pro platbu.
 3. Jsem začátečník. Můžu být členem Asociace?
  Samozřejmě. Asociace je určena všem, bez rozdílu věku, kteří na foukačku už hrají, nebo se teprve učí hrát, nebo májí zájem se učit.
 4. Jsem začátečník, foukačku jsem si koupil včera a nevím, jak se na ní hraje. Poradíte mi?
  Pokud se stanete členem asociace budete mít přístup do všech oddílů těchto stránek, kde najdete mnoho pořebných rad a návodů, které jsou užitečné jak začátečníkům, tak i pokročilým hráčům. Budete si moct přečíst celou sekci "O foukačce." Odpovědi na nejasnosti pak najdete v diskuzích. Teprve, až vyčerpáte všechny možnosti a nenajdete odpověď, můžete v diskuzích klást otázky.
  Pokud jste se ještě členem nestali máte přístup jen do neodborných částí diskuzí a všeobecných článků, týkajících se činnosti asociace.
 5. Chci jen nějakou radu, ale nechci se stát členem. Můžu se v diskuzi zeptat?
  Nečlenové mohou v diskuzi číst a ptát se pouze na neodborná témata. Můžete taky položit dotaz v tzv. "Pokecu", kde se jistě nějaká dobrá duše najde, která Vám odpoví. Mějte ale na paměti, že členství Vám umožní otázky pokládat, nebo odpovídat na dotazy druhých přímo v odborných diskuzích.
 6. Jsem ze Slovenska. Můžu být členem vaší Asociace?
  Samozřejmě. Asociace je mezinárodní, to zn. i pro členy jiných zemí, než z ČR.
 7. Chystá se nějaká akce asociace spojená s hraním? Jak se o ní dozvím?
  O jednotlivých oficiálních akcích se dozví každý, kdo si při své registraci nechá zatržené okénko jako souhlas, že chce dostávat hromadné maily, které rozesíláme pouze v podobných případech. (žádný spam)
  Aktivně si to též může zjistit v sekci "ASOCIACE" - "Akce HAAF", nebo "Kde se fouká?"