Nikdo není online
Nově příchozí:   Baladar    Jack0880    krninsky  

Redakce www.HAAF.cz

 • Napsal: Old sweat
 • Vydáno: 08. 07. 2007
 • Přečteno: 19589x

  V tomto článku najdete, na koho se obrátit se svým požadavkem, problémem či návrhem.

 • Na koho se obrátit

  O chod těchto stránek se starají moderátoři, admini, redaktoři a členové Rady HAAF. Zpravidla je více funkcí sloučeno do jedné osoby. Podle přehledu níže se můžete orientovat, pokud nevíte, na koho se obrátit při řešení konkrétního problému.

  • Admini (administrátoři): hlídají bezchybný chod webových stránek a komunikují s členy, řeší jejich problémy s přihlašováním, funkčností stránek apod. Admini samostatně obhospodařují jednotlivé sekce, které mají ve svém referátu.

  Správce webu, moderátor Pokecu, Chatu, Hitparády členů, Fotoftípků, článků a Diskuze.

  Obracejte se na něj ohledně zařazení nahrávek do hitparády, umístění vašich Fotoftípků do galerie, umístění tabulatur na stránky, mazání nevhodných příspěvků na pokecu, nebo doskuzi, včetně technických problémů v těchto sekcích. Obracejte se na něj také ohledně vydávání článků na HAAF (recenze, odborné nebo jakékoliv jiné články). Má právo články odmítnout, vrátit k přepracování nebo redakčně krátit. Na nové články upozorňuje na "Novinkách" a "Pokecu", případně mailem všem členům. Jako moderátor (admin) Diskuze hlídá dodržování pravidel vkládání, maže zdvojená témata a přesouvá nevhodně zařazená témata do jiných rubrik.

  Je zpravidla jako první ze všech k dosažení při řešení akutního problému. Má právo udělit tzv. "Ban" (zamezení vstupu) na stránky v případě, že se uživatel nechová korektně.

  Externí poradce pro věci extrémní a moderátor (admin) diskuze.

  Obracejte se na něj se zařazením nových webových odkazů do přehledu na našich stránkách. Zasílejte mu upozornění na nefunkční odkazy na HAAFu. Pokud chcete zařadit některý zajímavý odkaz, připojte k němu popisek (stručně a výstižně - co všechno stránka obsahuje) a do jaké sekce ji chcete zařadit. Na nové odkazy upozorňuje na "Novinkách" a "Pokecu". Moderátor (admin) Diskuze. Hlídá dodržování pravidel vkládání, maže zdvojená témata, případně má právo přesouvat nevhodně zařazená témata do jiných rubrik. Na nové rubriky upozorní na "Novinkách" a "Pokecu"

  Překladatel článků z anglického jazyka.

  Tvůrce tabulatur, obracejte se na něj, pokud máte zájem o tabulaturu, která není v databázi.

   

  • Rada HAAF: zastupuje HAAF navenek, rozhoduje o zásadních věcech, které nejsou vyhrazeny k rozhodování valné hromadě. Členy rady jsou: Petkon, BasákbrumkoOrsoj a San Jose (prezident asociace).

  Pokud ani po přečtení předchozího výčtu opravdu nevíte, na koho se obrátit, je vám k dispozici San Jose, nebo oslovte e-mailem celou radu  ZDE.
   

   Jak se stát redaktorem nebo adminem?

  Kontaktujte  správce webu na mailu a navrhněte konkrétní činnost, kterou se chcete zabývat. Je stále mnoho oblastí, do kterých se můžete zapojit. Pro konkrétní funkci je třeba mít znalosti a rozhled v dané oblasti. Pro činnost redaktora je navíc podstatná dobrá znalost češtiny.


   
  Související články:
  Valná hromada 2015 (23.10.2015)
  Stanovy HAAF (17.02.2008)
  Propagace HAAF (11.12.2007)
  Neidentifikované příspěvky v diskuzi (09.07.2007)
  Hierarchie a označení členů HAAF (15.06.2007)
  Pravidla Diskuze na stránkách HAAF.cz (09.06.2007)

  [Akt. známka: 2,67 / Počet hlasů: 27] 1 2 3 4 5

  Počet komentářů: 1  |  Přidat komentář  |  Odeslat e-mailem  |  Vytisknout

  Úvodní stránka | Nahoru | Zpět | Vpřed | Přidat k oblíbeným
  Web je postaven na enginu phpRS
  (c) 2007 Maxihaf a spol